Nasze marki

Nowoczesna koncepcja sklepów bezcłowych. Imponujący asortyment znanych lokalnych i zagranicznych marek wzbogacony jest o produkty dostępne tylko na lotnisku. Aelia Duty Free to idealne miejsce, by pozwolić sobie na odrobinę luksusu, kupić atrakcyjne pamiątki czy też podarunki dla najbliższych oraz partnerów biznesowych.

Sklep powstał z myślą o klientach, którzy nie wybierają się w podróż. Oferuje eleganckie zapachy znanych marek oraz kosmetyki pielęgnacyjne i produkty do makijażu najbardziej cenionych producentów. W ofercie znajduje się także bogata oferta produktów typu Airport Exclusive, których nie znajdzie się w popularnych perfumeriach na rynku lokalnym.

Sklep inspirowany naturą, stworzony z myślą o entuzjastach pielęgnacji naturalnej. W wystroju sklepu dominują drewniane meble i prawdziwe rośliny. Asortyment obejmuje marki polskie, takie jak Purite, Alkmie, Phlov by Anna Lewandowska, i zagraniczne, jak na przykład L’Occitane.

To zaproszenie do świata modowych kolekcji projektowanych przez marki Hugo Boss i Calvin Klein. Sklep znajduje się na Lotnisku Balice w Krakowie.

Sklepy znajdują się na Lotnisku Balice w Krakowie oraz na Lotnisku Chopina w Warszawie. Oferują biżuterię takich marek, jak Swarovski czy Calvin Klein. Kolekcjonerzy zegarków znajdą tu także coś dla siebie – zadba o to marka Tissot oraz Certina. Klienci, którzy stawiają na elegancję, znajdą tu okulary Burberry, Prady, Chloé czy Ray Ban.

W Drogeriach oferujemy asortyment niezbędny w każdej podróży. Można tu kupić artykuły pierwszej potrzeby, produkty higieny osobistej, kosmetyki pielęgnacyjne takich marek, jak Ziaja, Yoskine, DAX, Dermika, Tołpa, Organic Shop, kosmetyki do makijażu, a także przekąski.

W sklepach Toys Store staramy się odtworzyć świat nieograniczonej dziecięcej radości. Oferujemy w nich najnowsze kolekcje zabawek powiązane z ulubionymi bohaterami kreskówek, lalki, pluszaki, gry planszowe, szeroki wybór LEGO. Znajdzie się tu coś dla najmłodszych podróżników oraz starszych dzieci.

W sklepach Le Connaisseur, poza tradycyjnymi alkoholami, znajdują się białe kruki z edycji limitowanych, whisky i koniaki kolekcjonerskie, a także wina z bardzo dobrych roczników, w tym z 1986 r. Nasi ambasadorzy fachowo doradzą w wyborze i pozwolą odkryć wykwintne nuty smakowe.

Kultowa amerykańska marka, stworzona dla kobiet z myślą o kobietach. Sklep oferuje ekskluzywną bieliznę damską, ubrania, akcesoria oraz kosmetyki pielęgnacyjne, produkty Beauty, zmysłowe zapachy, idealne na każdą okazję – mgiełki oraz perfumy. Butiki marki znajdują się na lotniskach w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

To restauracja z bogatą ofertą śniadań, dań obiadowych, napojów gorących, win, piw, drinków i innych alkoholi. Wyróżnikiem tego miejsca jest pizza przygotowywana na miejscu według naszych autorskich receptur, z wykorzystaniem oryginalnych włoskich składników. Lokal znajduje się na Lotnisku w Modlinie, w strefie Schengen na antresoli.

The Fashion Gallery to ekskluzywne salony mody prezentujące najnowsze kolekcje znanych marek luksusowych. Ofertę uzupełniają dodatki i akcesoria, np. biżuteria, apaszki, galanteria skórzana oraz starannie wyselekcjonowane zapachy. Dla łowców ekskluzywnych okazji przygotowaliśmy selekcję LAST CHANCE TO BUY.

Lagardère Travel Retail Duty Free
w liczbach

Każdego dnia staramy się, by podróż była przygodą, dbając o komfort podróżnych.
Dostarczamy im uśmiech, radość i wygodne rozwiązania. Dbamy także o rozkosz
dla podniebienia oraz dobra luksusowe.

12

lotnisk w Polsce

36

sklepów na polskich
lotniskach

Ponad

500

pracowników
i pracowniczek

Dlaczego warto z nami pracować:

Karta
MultisportPlus

Nasi pracownicy i pracowniczki mają
możliwość korzystania z karty sportowej
w atrakcyjnych cenach.

Ubezpieczenie na życie
w Nationale-Nederlanden

Wiemy, jak ważne jest zabezpieczenie
zdrowia i życia – swojego i najbliższych,
dlatego nasi pracownicy i pracowniczki otrzymują pakiet ubezpieczenia na życie
w Nationale-Nederlanden.

Prywatna opieka
medyczna Medicover

Dbamy o naszych pracowników i pracowniczki również w kwestiach zdrowotnych, dlatego każdy/-a pracownik/pracowniczka
posiadający umowę o pracę otrzymuje
pakiet opieki medycznej.

Konkursy z nagrodami

Jesteśmy częścią globalnej firmy, nasi pracownicy i pracowniczki mają możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach. Nagrodami są m.in. bony, luksusowe produkty czy wycieczki zagraniczne! W tym roku liczna ekipa wyjechała do Grecji.

Karta zniżkowa na nasze produkty

Chcemy, aby nasi pracownicy i pracowniczki mogli cieszyć się produktami, które sprzedają. Dlatego już od pierwszego dnia pracy każdy
ma możliwość dokonania zakupów
w atrakcyjnych cenach. Nawet do -30%
w naszych sklepach oraz do -50%
w restauracjach i kawiarniach.

Rozwijaj z nami własny biznes. Dołącz do naszego zespołu

Nasz zespół

Zespół Lagardère Travel Retail Duty Free tworzą ludzie z pasją do piękna, wspaniałych zapachów i prestiżowych marek. Zatrudniamy na stanowiskach sprzedawców i sprzedawczyń oraz beauty konsultantów i konsultantek, a także kierowników i kierowniczek. Nasz personel to ludzie pełni entuzjazmu, którzy każdego dnia doradzają klientom i klientkom naszych sklepów w wyborze najlepszych produktów.

Rozwijaj z nami własny biznes. Dołącz do naszego zespołu

Nasi beauty konsultanci i konsultantki świetnie odnajdują się
w pracy w różnorodnym i międzynarodowym środowisku.
Potrafią doskonale dobrać produkty – zaproponują idealny
zapach lub odpowiedni krem. Ale Lagardère Duty Free to także akcesoria, ubrania, zabawki i wiele innych fantastycznych
produktów.


Praca z nami to wspaniała przygoda, która pozwala na realizację zainteresowań w obszarze beauty i fashion. Dołącz do naszego
zespołu i przekonaj się, że warto zostać jego częścią.

Proces rekrutacji

1. Wysłanie CV

Pierwszy krok to wysłanie do nas CV. Aplikuj i sprawdź,
czy patrzymy w tym samym kierunku.

2. Wywiad telefoniczny

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami,
aby poznać Was lepiej. Rozmowa telefoniczna zajmie około 15 minut.

3. Spotkanie online

Spotkanie online z naszym rekruterem lub rekruterką pozwoli na poznanie
wzajemnych oczekiwań. Rekruter/-ka zapozna Cię z naszymi markami
i możliwościami pracy w sklepach Aelia Duty Free, jak również z warunkami współpracy. 

4. Złożenie oferty pracy

Ostatni krok procesu rekrutacji to poinformowanie o jej wyniku.

Q&A

1. Jak wygląda proces onboardingu?

Każda nowo zatrudniona osoba przechodzi ściśle określony proces wdrożenia. Składają się na niego zarówno szkolenia online,
jak i stacjonarne. Przez okres pierwszych miesięcy pracownicy
i pracowniczki poznają miejsce pracy, nasze systemy, wartości, zasady pracy. Każdy nowy pracownik i pracowniczka zapoznają się ze standardami obsługi klienta oraz wiedzą produktową. Jest to też czas na poznanie zespołu.

2. Co was wyróżnia? Dlaczego warto tu pracować?

Jesteśmy globalną korporacją. Pracując u nas, masz dostęp do światowych marek, masz możliwość wzięcia udziału
w międzynarodowych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W tym roku w nagrodę lecimy na wycieczkę do Grecji. Dodatkowo pracujemy  w międzynarodowym środowisku, mając codzienny kontakt z językiem angielskim.

3. Co zyskuję, pracując dla Lagardère?

Przede wszystkim niesamowite doświadczenie
w międzynarodowym środowisku, możliwość codziennej komunikacji w języku angielskim, pracę i dostęp do zamkniętych stref na lotnisku. Dodatkowo szereg szkoleń rozwijających oraz możliwość awansu. A także zniżki. 

4. Jakie szkolenia przechodzą beauty konsultanci/konsultantki?

Beauty konsultanci i konsultantki przechodzą liczne szkolenia stacjonarne, wyjazdowe, online. Bardzo często organizatorami są marki zewnętrzne. Co ważne, szkolenia nie kończą się na okresie wdrożeniowym pracownika/pracowniczki, trwają przez cały okres pracy.

5. Czy jest wymagana znajomość języka obcego?

Na lotniskach pracujemy w międzynarodowym środowisku, dlatego też nasi pracownicy i pracowniczki komunikują się głównie w języku angielskim. Nie martw się jeśli znasz język, ale na co dzień go nie używasz. Praca u nas to świetna okazja, aby podnieść swój poziom języka i poczuć swobodę w komunikacji.

6. Jakie są możliwości rozwoju na lotnisku?

Oprócz cyklicznych szkoleń rozwojowych, nasi prawnicy
i pracowniczki mają możliwość awansu na starszego specjalistę/starszą specjalistkę, zastępcę/zastępczynię kierownika/kierowniczki lub kierownika/kierowniczkę. Dodatkowo każdy pracownik i pracowniczka mają możliwość wzięcia udziału
w wewnętrznej rekrutacji do centrali firmy.

7. Czy muszę mieć doświadczenie, aby złożyć CV?

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Wiele naszych pracowników i pracowniczek rozpoczyna z nami swoją karierę zawodową. Nasze ścieżki wdrożeniowe są przygotowane zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem. Zapraszamy do aplikacji!  

8. Czy w pracy w sklepach na lotnisku obowiązuje dress code?

Tak, zapewniamy ubrania, w których poczujesz się profesjonalnie,
a zarazem komfortowo. Stroje służbowe szyte są na specjalne zamówienie i przylatują do nas z Francji.

9. Czy można pracować dorywczo?

Tak, głównie w sezonie wiosenno-letnim na wybranych lotniskach wzmacniamy nasze zespoły, oferując elastyczną umowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dołącz do nas

Zapoznaj się z naszymi ofertami i wybierz taką, w której czujesz się najlepiej. Poznaj szczegóły i aplikuj!

Nowy Dwór Mazowiecki

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Kraków

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Warszawa

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Warszawa

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Warszawa

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Słubice

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Warszawa

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Kraków

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Świdnica

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Olsztyn

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Świebodzin

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Warszawa

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Gdańsk

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Kraków

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Warszawa

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Lublin

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Kraków

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Olsztyn

Lagardere Travel Retail sp. z o.o.

Tu jesteśmy!

Poznaj nasze lokalizacje

Aelia Duty Free
Bydgoszcz
ul. Szubińska 2
Aelia Duty Free
Gdańsk
ul. Słowackiego 200
Aelia Duty Free
Gdańsk
ul. Słowackiego 200
The Fashion Gallery
Gdańsk
ul. Słowackiego 200
Toys Store
Gdańsk
ul. Słowackiego 200
Aelia Beauty
Gdańsk
ul. Słowackiego 200
Le Connaisseur
Gdańsk
ul. Słowackiego 200
Aelia Duty Free
Balice k. Krakowa
ul. Kpt. M. Medwieckiego 1
The Fashion Place
Balice k. Krakowa
ul. Kpt. M. Medwieckiego 1
The Fashion Place Accessories
Balice k. Krakowa
ul. Kpt. M. Medwieckiego 1
Toys Store
Balice k. Krakowa
ul. Kpt. M. Medwieckiego 1
Aelia Beauty
Pyrzowice
ul. Wolności 90
Aelia Duty Free
Łódź
ul. Gen. Maczka 35
Aelia Beauty
Łódź
ul. Gen. Maczka 35
Aelia Duty Free
Świdnik k. Lublina
ul. Sobieskiego 1
Aelia Duty Free
Świdnik k. Lublina
ul. Sobieskiego 1
Aelia Beauty
Świdnik k. Lublina
ul. Sobieskiego 1
Aelia Beauty
Poznań
ul. Bukowska 285
Aelia Duty Free
Poznań
ul. Bukowska 285
Aelia Beauty
Jasionka
Jasionka 942
Aelia Duty Free
Szczytno
Szymany 150
Aelia Duty Free
Goleniów
Glewice 1a
Aelia Beauty
Goleniów
Glewice 1a
Aelia Duty Free
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
Aelia Duty Free
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
The Fashion Gallery
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
Toys Store
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
Aelia Duty Free
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
The Fashion Place Accessories
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
The Fashion Place Accessories
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
Aelia Natural
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
Aelia Beauty
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1
Aelia Duty Free
ul. Żwirki i Wigury 1 00-906 Warszawa POL
Aelia Duty Free
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Generała Wiktora Thommée 1a
Aelia Duty Free Multistore
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Generała Wiktora Thommée 1a
Aelia Duty Free
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Generała Wiktora Thommée 1a
Aelia Beauty
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Generała Wiktora Thommée 1a

Sprawdź obszary